Spełnij marzenie swojego życia! Wyjedź w podróż dookoła świata!

Wyjazd w podróż dookoła świata może wydawać się trudny i nieco przerażać. W końcu mamy zostawić całe swoje dotychczasowe życie! Nawet jeśli gra toczy się o spełnianie największego marzenia, wyjście ze strefy komfortu nie będzie łatwe. Wprowadzenie marzeń w czyn ułatwi Ci dobra organizacja i zaplanowanie wszystkich działań krok po kroku. Pobierz darmowy terminarz podróżnika i zacznij planować swoją podróż życia już dziś!


O autorze


Cześć!

Nazywam się Patrycja Choińska, ale tak naprawdę jestem Słomką. Od ponad ośmiu lat podróżuję na własną rękę, a pięć miesięcy temu zapakowałam całe swoje życie do plecaka, złapałam męża za rękę i wyruszyliśmy w podróż dookoła świata. 

Wyruszenie w podróż dookoła świata wiązało się dla mnie ze sporym stresem. Pomimo tego, że właśnie miało spełnić się moje największe marzenie, chciałam się wycofać. Głównie dlatego, że miałam problem z organizacją i większość rzeczy zostawiłam na ostatnią chwilę. Nadmiar spraw mnie przytłoczył i nie byłam już taka pewna, czy ta podróż to na pewno dobry pomysł.

Na pewno byłoby mi łatwiej, gdyby na rok przed podróżą ktoś wziął mnie za rękę i podpowiedział, co mam zrobić. 

Wyciągając wnioski z popełnionych błędów, stworzyłam terminarz podróżnika, który pomaga rozplanować działania przed wyruszeniem w długą podroż. Okazuje się, że to w cale nie jest takie trudne, a wyruszyć w podróż może każdy, kto tylko tego chce. 

Coś więcej o mnie? Jestem psycholożką z zamiłowaniem do pracy klinicznej. Kiedy nie podróżuję, gotuję, bloguję, ćwiczę jogę, rozmawiam z przyjaciółkami i tulę moją kotkę Felicję. Kiedyś, jak dorosnę, będę miała dom na Mazurach, pięć psów i tyle samo kotów. 

MailerLite